Davelo spol. s r.o.

certifikát čsn en iso 9001:2001

  historie  výroba  služby  reference partneři  kontakt

Tradice, kvalita a trvalý rozvoj

jsou zárukou naší budoucí práce

historie

Jak jsme začínali a kde jsme teď

Společnost Davelo spol. s r.o. byla založena 6 společníky 12.12.1991. Společnost má sídlo i výrobní prostory ve Hvozdnici, kousek od Davle, která je patrna i z jejího názvu. Hlavní činností byla od počátku:

Od svého založení má společnost poměrně stabilní tým pracovníků (+- 45 lidí), obchodních partnerů i vracejících se spokojených klientů. Díky heslu, že „žádný zákazník není tak malý, aby se mu nebylo potřeba věnovat“ a důrazem na kvalitu výroby a služeb si udržuje trvalý růst zákazníků i tržeb.

Společnost se účastní řady výběrových řízení. Od roku 1994 tak získala mnoho zakázek u Česká pošty a Policie ČR, pro které firma provádí výrobu a úpravy interiérů, oken a dveří. Po povodních, v srpnu 2002, prováděla společnost Davelo spol. s r.o. pro Českou poštu a Policií ČR i opravy interiérů poškozených vodou. Další úspěšně absolvovaná výběrová řízení jí umožnily dodávat truhlářské výrobky – především okna a dveře například do rekonstruovaných objektů: bytového objektu pro MÚ Praha 13 (2002), nemocnice Na Bulovce (2003), objekt Stará celnice, Praha 1 (2002), objekt Hošťálkova, Praha 6 (1998) a objekt Šafránka, Praha 5 (2005). Ústav pro péči o matku a dítě Praha Podolí, Hospital KUKS, apartmány Medvědín, domov pro seniory Uhlířské Janovice, Generální štáb AČR Praha, bytové domy Praha 6,7,3,2, nádraží Dejvice.  Společnost je často doporučována na rekonstrukce státem chráněných památkových objektů.

V roce 2001 prolomila společnost hranici 30 mil. v tržbách a byla postavena další hala na truhlářskou výrobu. V roce 2004 byl navýšen základní kapitál na 2.000.000 Kč a společnost prošla certifikací ČSN EN ISO 9001:2001. V témže roce byla dokončena nová, plně automatická kotelna na využití dřevního odpadu.

Současný obrat činí 70 mil. ročně.

V roce 2004 až 2005 se výroba bezpečnostních dveří začala stávat okrajovou činností a naopak stále roste objem výroby Euro-oken a dveří, vnitřních dveří a špaletových oken – replik původních. Roste též výroba a montáž různých zámečnických konstrukcí – např. zámečnické konstrukce na letišti Praha Ruzyně a budovy ŘLP v Jenči pro společnost Hochtief VSB a.s. © 2006 Davelo spol s r.o. všechna práva vyhrazena.